fbpx

Jeśli myślisz, że NIC nie możesz zmienić, ZMIEŃ MYŚLENIE!

with Brak komentarzy
👉 Temat, z którym się zmagasz od kilku miesięcy urósł już do taaaakich rozmiarów, że zupełnie nie masz siły i pomysłu co z tym dalej zrobić?
👉 Sytuacja w pracy już od dłuższego czasu sprawia, że się stresujesz, czujesz narastającą frustrację i nie widzisz już żeby coś się mogło poprawić?
👉 Tkwisz w punkcie, gdzie zaczynasz wątpić w swoje kompetencje, tracisz swoją pewność, nie widzisz sensu tego co robisz i czujesz zniechęcenie każdego dnia?

Czasem czujesz, że jesteś w miejscu, które zaczyna być jak czarna dziura – nic tam dla Ciebie nie ma, masz wrażenie, że z dnia na dzień się powiększa i nie widzisz szansy na wydostanie się z niej. Im dłużej tam tkwisz, tym bardziej nabywasz przekonania, że nie możesz nic z tym zrobić i problem narasta. Z czasem nawet się temu poddajesz, bo przecież tak już jest i nic nie da się z tym zrobić.
Naprawdę nic?? Zupełnie nic??…

Jeśli myślisz, że NIC nie możesz zmienić, ZMIEŃ MYŚLENIE!

Tak, jasne, łatwiej powiedzieć niż zrobić… Nie twierdzę, że to jest takie proste. Twój problem też nie pojawił się z dnia na dzień i nawet najmniejsza zmiana wymaga czasu, Twojej pracy, ale przede wszystkim chęci do zmiany i wiary w swoje mozliwości.

W pracy z moimi Klientami widzę, że pierwszym krokiem do rozwiązania problemów jest ZMIANA MYŚLENIA. Może teraz ciężko Ci uwierzyć mi na słowo, ale to w jaki sposób myślisz wpływa na Twoje samopoczucie i zachowanie. Myśli mogą nas wspierać, ale potrafią być również toksyczne.


Za ZMIANĄ MYŚLENIA idzie ZMIANA PERSPEKTYWY i ZMIANA DZIAŁANIA. To dobry pierwszy krok. 

Zacznij już dziś, od poniedziałku. Pomyśl o tej rzeczy, która cię męczy od dłuższego czasu. Weź kartkę i długopis, zapisz to. Na czym dokładnie polega Twój problem? Zapisz też jakie myśli i uczucia Ci towarzyszą. Postaraj się oddzielić FAKTY od towarzyszących Ci EMOCJI. Dzięki temu nabierzesz do nich pewnego dystansu i być może złapiesz nową perspektywę. Daj znać jeśli potrzebujesz tu wsparcia.

Miłego tygodnia,

Aleksandra Żybura, COACH

#lubieponiedzialki #pozytywnemyslenie #odwaga #czasnazmiany#rozwójosobisty #motywacja #pozytywnapsychologia #inspiracja#wakacje #instaphoto #myśli #przyszłość #lifeworkbalance #slowlife#lifecoach #coachwpoznaniu #poznań #kobieta #sukces #szczęście#positivevibes #dobreżycie #rodzina #siłakobiet #fairpoint #odwaga#summer #latowmieście #kariera #piękno #myślimająmoc

Leave a Reply