STREFA UCZNIA

UWAGA: Informacja o najbliższych warsztatach i aktualne terminy są już dostępne na stronie w zakładce BLOG !!! 

DORADZTWO ZAWODOWE DLA UCZNIÓW

Wybór szkoły średniej oraz odpowiedniego kierunku studiów to wyzwanie. Wątpliwości, natłok informacji i mnogość opcji nie ułatwiają sprawy. Wiesz, że podjęta decyzja będzie realnie wpływała na kolejne lata Twojego życia, a nawet i na budowanie kariery w przyszłości.
Potrzebujesz wsparcia? Spotkajmy się i zacznijmy od rozmowy czego Ci potrzeba, żeby podjąć decyzję o dalszej nauce lub wyborze zawodu.
Proponuję Ci konsultacje indywidualne, podczas których porozmawiamy o Twoich planach, zapytam się co jest Ci potrzebne do ich realizacji. Będzie to też możliwość sprawdzenia obszaru Twoich preferencji zawodowych. W kolejnym kroku udzielę Ci informacji i wparcia niezbędnego w zaplanowaniu ścieżki edukacyjno – zawodowej. Spotkania indywidualne odbywają się w CK Zamek (wtorki – środy – czwartki).

PAKIET INDYWIDUALNYCH SPOTKAŃ

Jest to seria 2-3 indywidualnych spotkań skierowana do uczniów klas VII – VIII szkoły podstawowej oraz II – III klas szkół średnich. Sesje mają na celu pomóc uczniowi w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Pojedyncza sesja trwa 60 minut. Koszt jednej sesji to 100 PLN. Sesje indywidualne ze mną to obustronna praca, angażująca ucznia od początku do końca. W trakcie pierwszych spotkań buduję świadomość ucznia wzbogacając sam proces elementami coachingu.
Pierwsza sesja to wstępna rozmowa i wywiad z uczniem, jednocześnie wyjaśniam tu jak wygląda współpraca ze mną. Na tej podstawie dopracowuję indywidualny plan, proponuję ewentualne badania preferencji edukacyjnych lub zawodowych. Są one wsparciem w sytuacji, kiedy uczeń ma wątpliwości i waha się pomiędzy kilkoma pomysłami dotyczącymi wyboru szkoły, czy zawodu.

WARSZTATY Z KONSULTACJĄ INDYWIDUALNĄ

W semestrze letnim 2019/2020 planowane są warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Wielkość grupy to max. 6 – 8 osób – stawiam na jakość pracy i indywidualne podejście! Po warsztatach spotykamy się już na indywidualnych konsultacjach.

Zakres warsztatów i aktualne terminy są już dostępne na stronie w zakładce „BLOG„!!!

Zapraszam do kontaktu!

WIADOMOŚĆ DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze dbałość o przyszłość swojego dziecka, szukają Państwo informacji i najlepszych opcji wsparcia. Możliwe, że Państwa córka lub syn nie ma dostępu do wystarczającej ilości godzin pracy szkolnej z doradcą zawodowym. Każdy uczeń potrzebuje indywidualnego podejścia do tematu, szczególnie w tak wymagającym okresie życia jakim jest dojrzewanie. Decydując się na dodatkową współpracę z doradcą zawodowym, wzmacniają Państwo świadome wybory swojego nastolatka. Czasem zwyczajnie łatwiej jest osobie neutralnej wysłuchać i przepracować dylematy związane z decyzją odnośnie nowej szkoły lub kierunku studiów, niż ma to miejsce w domu, w układzie rodzic – dziecko.
Podejrzewam, że mogą mieć Państwo jeszcze kilka pytań zanim zaczniemy współpracę. Zapraszam więc do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośredniej rozmowy telefonicznej.
Pozdrawiam,
Aleksandra Żybura