fbpx

W życiu masz to, na co się odważysz

with Brak komentarzy

„W życiu masz to, na co się odważysz” – O czym właśnie pomyślałaś?

Nasze życie to pasmo wyborów, okazji do zmian, podejmowania kolejnych decyzji, które będą miały wpływ na przyszłość. Niby oczywiste, ale wcale nie takie proste, kiedy właśnie brakuje Ci odwagi i wiary we własne możliwości.
Widzisz osoby, które osiągają sukcesy w pracy, ekstra wakacje, spełniają swoje marzenia. Widzisz, że są daleko przed Tobą. Tam, gdzie Ty też byś chciała być.
No tak, bo Tobie zabrakło szczęścia… Winisz innych, złego szefa w pracy, rodziców, trudne dzieciństwo, brak możliwości…etc. Ciągle się wahasz, miotasz i w efekcie porzucasz wszelkie działanie.

A czy dziś masz odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje dalsze szczęśliwe życie??

Porzuć swoje stare nawyki, weź sprawy w swoje ręce i otwórz się na nowe. Pomyśl jak wyglądałaby Twoja przyszłość, kiedy odrzucisz strach i niepewność, a w zamian za to zaczniesz planować i działać? Małymi-krokami-do-celu.

👉Zadanie na dziś – ZOBACZ SWOJĄ ODWAGĘ

Weź czystą kartkę i zapisz wszystkie, ale to wszystkie rzeczy, na które odważyłaś się w swoim życiu i zrealizowałaś z sukcesem. Spójrz jeszcze raz na swoją listę. Jakie uczucie Ci teraz towarzyszy? Z czym chciałabyś iść dalej?

 

P.S. A teraz doceń siebie za to, czego dokonałaś już w swoim życiu. 💪💪💪 I bądź dla siebie dobra 🙂
Pozdrawiam,
Aleksandra Żybura
Life & Business Coach

 

 

Leave a Reply